This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.

Get back to the opening page.

Все подробности, которые Вы хотели узнать.

ТЕХНИЧЕСКАЯ СПЕЦИФИКАЦИЯ ŠKODA SUPERB COMBI

Габаритные размеры автомобиля

Безопасность

Ограничитель скорости

Как следует из названия, эта функция ограничивает максимальную скорость автомобиля. Водители могут устанавливать максимальную скорость от 30 до 210 км/ч и следить за дорогой. В отличие от круиз-контроля, который поддерживает заданную скорость, ограничитель скорости позволяет водителю перемещаться с любой скоростью, не превышающей заранее установленного значения. По соображениям безопасности эта функция временно отключается во время кик дауна (когда педаль акселератора нажата полностью).

Ограничитель скорости
Другие функции безопасности

ŠKODA SUPERB COMBI обеспечивает безопасность без всяких компромиссов. Помимо систем безопасности, описанных выше, следующие функции доступны в SUPERB COMBI в качестве стандартных или опции:

ABS предотвращает блокировку колес во время экстренного торможения или при торможении на скользких поверхностях.

MSR позволяет избежать блокировки ведущих колес, которая может возникать, когда водитель отпускает педаль акселератора на гладкой поверхности.

ASR обеспечивает плавный пуск и ускорение без проскальзывания колес на скользких поверхностях.

EDL электронная блокировка дифференциала, повышает ускорение или подъем в гору в ответ на низкую тягу под одним из ведомых колес.

XDS+ помогает водителю во время резких поворотов и гарантирует, что автомобиль поведет себя нейтрально во время динамического поворота. Управляющая электроника по существу имитирует наличие самоблокирующегося дифференциала для улучшения тяги и динамики во время поворотов. В результате, автомобиль будет проходить изгибы дороги гораздо более уверенно и естественно, чем раньше.

> Электронный контроль давления в шинах постоянно информирует водителя о давлении в шинах.

> Ассистент трогания на подъеме Hill-Hold помогает водителям безопасно начать движение в гору. Система активируется при уклоне в пять градусов или более и обеспечивает легкий и безопасный запуск в гору без использования ручного тормоза. Система удерживает автомобиль от качения назад или заглохания двигателя. Эта система является стандартной для автомобилей с автоматической КПП DSG и опциональной для других версий.

> Мигающий режим стоп-сигналов уменьшает риск наезда сзади, особенно при приближении к пробкам на автомобильных дорогах или внезапном торможении перед неожиданным препятствием.

Piedziņa un vadāmība

Četru riteņu piedziņa

ŠKODA SUPERB COMBI ir pieejams ar elektroniski vadāmu daudzdisku sajūgu. Četri dzinēji (1.4 TSI/110 kW, 2.0 TSI/206 kW, 2.0 TDI/110 kW un 2.0 TDI/140 kW) ir pieejami ar šo progresīvo visu riteņu piedziņu, kas garantē optimālu braukšanas dinamiku, augstākā līmeņa aktīvo drošību un degvielas ekonomiju.

Griezes momenta sadalījums visiem riteņiem notiek automātiski un ir atkarīgs no braukšanas apstākļiem. Ideālu griezes momentu aizmugurējam tiltam aprēķina vadības bloks. Pielāgošana tiek veikta, izmantojot mainīgu spiedienu uz sajūga diskiem.

Progresīvā stūrēšana

Šī iespēja piešķir ŠKODA SUPERB COMBI labāku vadāmību un izveicību līkumos. Progresīvā stūrēšana izmaina stūres pārnesumskaitli atkarībā no tā, cik ļoti ir pagriezta stūre. Progresīvā stūrēšana ir pieejama tikai kopā ar sporta šasiju.

Videi draudzīgas tehnoloģijas

Aktīvo cilindru tehnoloģija (ACT)

ACT nozīmē, ka otrais un trešais cilindrs tiek īslaicīgi atslēgti. Divu aktīvu cilindru režīmā dzinējs darbojas efektīvāk. Atkarībā no braukšanas stila šī tehnoloģija var samaināt degvielas patēriņu pat līdz 0,5 l/100 km. ACT tiek aktivizēts pie dzinēja ātruma no 1 400 līdz 4 000 apgr./min. pie griezes momenta no 25 līdz 100 Nm un ātruma līdz 130 km/h.

Start-Stop sistēma

Start-Stop sistēmas ideja ir izslēgt dzinēju ikreiz, kad tā darbība nav nepieciešama, kas ir īpaši noderīgi pilsētā, kur tas palīdz ievērojami samazināt degvielas patēriņu. Start-Stop sistēma tiek automātiski aktivizēta, kad tiek iedarbināts dzinējs, un var tikt manuāli atslēgta jebkurā laikā.

Start-Stop sistēma
Bremžu enerģijas atjaunošana

Kas notiek kad tiek atjaunota enerģija? Kinētiskā enerģija tiek pārvērsta izmantojamā elektrībā, kas tiek uzglabāta akumulatorā vai elektroniskajās sistēmās. Dzinējam bremzējot, ģenerators piegādā elektrību iekārtām un uzlādē akumulatoru. Tas taupa degvielu, kas citādāk tiktu izmantota papildus šo darbību veikšanai.

Bremžu enerģijas atjaunošana
Eco režīms (braukšanas režīmu izvēle)

Viens no režīmiem braukšanas režīmu izvēles sistēmā ir Eco – tas ir videi draudzīgs režīms, kas padara ekonomisku braukšanu par prioritāti. Īpaša Eco režīma iezīme ir brīvgaitas režīms, automašīnās, kas aprīkotas ar DSG pārnesumkārbu. Brīvgaitas režīms tiek izmantots tad, kad jūs braucat, nespiežot akseleratora pedāli.

Eco režīms (braukšanas režīmu izvēle)
Aktīvie gaisa spārni

Aktīvie gaisa spārni samazina aerodinamisko pretestību, tādējādi samazinot SUPERB COMBI degvielas patēriņu un izmešu daudzumu. Ja dzinējs vai gaisa kondicionieris nestrādā ar pilnu jaudu, gaisa atveres aizveras, un gaisa plūsma apskauj automašīnas virsbūvi kā rezultātā samazinās izmaksas. Aktīvie gaisa spārni palīdz arī ātrāk uzsildīt dzinēju.

Pārnesuma rekomendācija

Pareizā pārnesuma izvēle palīdz taupīt degvielu un uzlabo braukšanas komfortu. Zemāks dzinēja ātrums nozīmē zemāku degvielas patēriņu un klusāku dzinēja darbību. Simbols displeja augšējā labajā stūrī vai nu apstiprina, ka konkrētajā brīdī izvēlētais pārnesums ir pareizais, vai arī iesaka pārslēgties uz augšu vai uz leju citā pārnesumā.

Pārnesuma rekomendācija